Elementor #24

Vítejte na mých stránkách o koučinku a osobním rozvoji!


Jmenuji se Petra Horáková, jsem z Hodonína a zabývám se koučinkem, zejména koučinkem životním, zaměřeným na témata z oblasti osobního života.

Více

Pokud jste přišli na můj web, zajímáte se o koučink, nebo přímo hledáte kouče, pravděpodobně jste se ve svém životě dostali na křižovatku a nevíte si rady. Nevíte, jestli pokračovat a jet rovně, nebo odbočit, anebo se raději vrátit. Možná je to kruhový objezd a vy jezdíte pořád dokola, jste bezradní a vyčerpaní… Možná nejste jen na křižovatce, možná jste přímo „havarovali“ a prožíváte chvíle beznaděje.

Mám ráda metafory, takže ať už jde o křižovatku v jakékoliv oblasti vašeho života, ať už je malá nebo víceúrovňová, ať byla vaše „havárie“ jen pomačkaným blatníkem nebo „totálkou“, koučink je velmi účinná metoda, jak se z toho dostat se vztyčenou hlavou a jezdit svým životem sebejistě a s radostí.

Pokud tedy hledáte kouče, je to dobrá zpráva, protože jste se rozhodli svou situaci řešit, což bývá první a velmi těžký krok. Druhá dobrá zpráva je, že jste tu správně. Pokud jste navíc z Hodonínska, nebo ze slovenského Záhorí, budete to mít i blízko 😊

Ráda budu průvodkyní z vaší nynější situace do šťastné budoucnosti, kterou si zasloužíte. Věřte, že jste schopní se k ní dopracovat, věřte ve své síly a schopnosti, jsou mnohem větší, než si myslíte!


„Kromě člověka všichni živí tvorové vědí, že základním životním cílem je radovat se ze života.“

 Samuel Butler, básník a satirik 1612 – 1680